  • Mfr # AD54-3672C-5
  • Zoro # G516528989
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-3672C-5
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Length
72 in