  • Mfr # AD63-1248C-5
  • Zoro # G516529276
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1248C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
48 in