  • Mfr # AD63-1854C-5
  • Zoro # G016527284
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1854C-5
Overall Width
18 in
Length
54 in
Overall Height
63 in