  • Mfr # AD63-1872C-5
  • Zoro # G116527078
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
72 in
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1872C-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in