  • Mfr # AD63-2124C-5
  • Zoro # G716527645
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD63-2124C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
24 in