  • Mfr # AD63-2136C-5
  • Zoro # G916527865
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
36 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2136C-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in