  • Mfr # AD63-2436C-5
  • Zoro # G816528252
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Length
36 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2436C-5
Overall Height
63 in
Length
36 in
Overall Width
24 in