  • Mfr # AD63-3036C-5
  • Zoro # G216528647
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Overall Width
30 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD63-3036C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in