  • Mfr # AD74-1472C-5
  • Zoro # G416527310
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1472C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
Length
72 in