  • Mfr # AD74-1836C-5
  • Zoro # G016527567
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1836C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
36 in