  • Mfr # AD74-1860C-5
  • Zoro # G516527647
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1860C-5
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Length
60 in