  • Mfr # AD74-2160C-5
  • Zoro # G916528534
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD74-2160C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
60 in