  • Mfr # AD74-2448C-5
  • Zoro # G016529356
/ea
Key Features
Color
Chrome
Overall Width
24 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2448C-5
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
48 in