  • Mfr # AD86-1430C-5
  • Zoro # G416526948
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1430C-5
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Length
30 in