  • Mfr # AD86-1824C-5
  • Zoro # G616527721
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1824C-5
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
24 in