  • Mfr # AD86-1836C-5
  • Zoro # G816528368
/ea
See details
Key Features
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1836C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
36 in