  • Mfr # AD86-1842C-5
  • Zoro # G216528203
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1842C-5
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
42 in