  • Mfr # AD86-2160C-5
  • Zoro # G716529014
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Color
Chrome
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2160C-5
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in
Length
60 in