  • Mfr # AD86-2472C-5
  • Zoro # G816529907
Overall Height
86 in
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
Length
72 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2472C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Length
72 in