  • Mfr # AD86-3042C-5
  • Zoro # G816530644
/ea
Key Features
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Length
42 in
Number of Shelves
5
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3042C-5
Length
42 in
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in