  • Mfr # AD86-3072C-5
  • Zoro # G916530780
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3072C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
72 in