  • Mfr # AD86-3660C-5
  • Zoro # G816526906
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Length
60 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3660C-5
Length
60 in
Overall Height
86 in
Overall Width
36 in