  • Mfr # AD54-1424GY-5
  • Zoro # G116528815
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Length
24 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1424GY-5
Overall Width
14 in
Length
24 in
Overall Height
54 in