  • Mfr # AD54-2124GY-5
  • Zoro # G616530844
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
Length
24 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD54-2124GY-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
21 in
Length
24 in
Overall Height
54 in