  • Mfr # AD54-3672GY-5
  • Zoro # G316528943
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy coated, Gray
Overall Width
36 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-3672GY-5
Overall Width
36 in
Length
72 in
Overall Height
54 in