  • Mfr # AD63-3048GY-5
  • Zoro # G616528971
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-3048GY-5
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Length
48 in