  • Mfr # AD54-2136P-5
  • Zoro # G116526996
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2136P-5
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
36 in