  • Mfr # AD54-3036P-5
  • Zoro # G816528245
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD54-3036P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
36 in