  • Mfr # AD63-1260P-5
  • Zoro # G416529192
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
60 in
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1260P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
60 in