  • Mfr # AD63-1272P-5
  • Zoro # G216529101
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1272P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
72 in