  • Mfr # AD63-1830P-5
  • Zoro # G316530458
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
30 in
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1830P-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in