  • Mfr # AD63-1854P-5
  • Zoro # G216527305
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1854P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
54 in