  • Mfr # AD63-2160P-5
  • Zoro # G716528161
/ea
See details
Key Features
Length
60 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2160P-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in