  • Mfr # AD63-2454P-5
  • Zoro # G116528433
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2454P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Length
54 in