  • Mfr # AD63-3042P-5
  • Zoro # G716529090
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-3042P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in
Length
42 in