  • Mfr # AD74-1272P-5
  • Zoro # G416530341
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1272P-5
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
72 in