  • Mfr # AD74-1448P-5
  • Zoro # G316530762
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
14 in
Length
48 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1448P-5
Overall Width
14 in
Length
48 in
Overall Height
74 in