  • Mfr # AD74-2160P-5
  • Zoro # G616528469
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2160P-5
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
60 in