  • Mfr # AD86-1260P-5
  • Zoro # G316530908
Number of Shelves
5
Length
60 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1260P-5
Length
60 in
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in