  • Mfr # AD86-1272P-5
  • Zoro # G016527208
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Number of Shelves
5
Length
72 in
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1272P-5
Overall Height
86 in
Length
72 in
Overall Width
12 in