  • Mfr # AD54-3048S-5
  • Zoro # G116528532
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Color
Stainless
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-3048S-5
Overall Height
54 in
Length
48 in
Overall Width
30 in