  • Mfr # AD63-1842S-5
  • Zoro # G416526894
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1842S-5
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in
Length
42 in