  • Mfr # AD63-1854S-5
  • Zoro # G716527294
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1854S-5
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in
Length
54 in