  • Mfr # AD63-3072S-5
  • Zoro # G816529204
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-3072S-5
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Length
72 in