  • Mfr # AD74-2172S-5
  • Zoro # G516528880
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Material
Stainless Steel
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2172S-5
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
72 in