  • Mfr # AD74-2454S-5
  • Zoro # G516529269
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Color
Stainless
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2454S-5
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
54 in