  • Mfr # AD74-3036S-5
  • Zoro # G016529899
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Color
Stainless
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3036S-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in