  • Mfr # AD74-3042S-5
  • Zoro # G116530191
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3042S-5
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
42 in