  • Mfr # AD74-3072S-5
  • Zoro # G816529853
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3072S-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in