  • Mfr # AD86-1448S-5
  • Zoro # G116527689
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Number of Shelves
5
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1448S-5
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Length
48 in